Łomżyńscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Marihuanę oraz haszysz mundurowi znaleźli wśród tradycyjnych papierosów oraz w jego pokoju hotelowym. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek w południe dzielnicowi z łomżyńskiej komendy w trakcie legitymowania 39-latka w kieszeni jego spodni znaleźli narkotyki. Mężczyzna wśród tradycyjnych papierosów miał skręta z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Kryminalni w trakcie przeszukania jego wynajmowanego pokoju hotelowego znaleźli 19 skrętów z narkotykiem oraz foliową torebkę z suszem roślinnym. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz haszysz. Jak ustalili mundurowi mężczyzna przyjechał do Łomży z Holandii zdać egzamin na prawo jazdy. W piątek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię