Ilustracja

Nawet na kilka najbliższych lat może trafić do więzienia 43-letni jastrzębianin. Mężczyzna podejrzany jest między innymi o zmuszanie swojej partnerki do uprawiania prostytucji. Sutener nie dość, że czerpał korzyści z nierządu to jeszcze uporczywie nękał kobietę. Dalszym jego losem zajmie się teraz sąd i prokurator.

43-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju od stycznia 2019 roku do 21 września 2022 roku nakłaniał swoją partnerkę do uprawiania prostytucji. Poza zmuszaniem do prostytucji mężczyzna dodatkowo czerpał korzyści z procederu swojej partnerki. Jastrzębianin przemocą poprzez szarpanie, popychanie zmusił ją do oddania mu kwoty 50 000 złotych oraz groził powiadomieniem rodziny o sposobie utrzymywania. Poprzez notoryczne dobijanie się do drzwi mieszkania, głośnym krzyczeniem, wyzywaniem nachodził jastrzębiankę.

Mężczyzna pomimo braku stałego miejsca zamieszkania już następnego dnia w godzinach porannych został zatrzymany. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd i prokurator. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju został objęty policyjnym dozorem, zakazem zbliżania się, oraz kontaktowaniem z kobietą. W związku z popełnionymi przestępstwami „za kratkami” może spędzić teraz nawet kilka lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię