archiwum

Poszukiwaną 35-latkę namierzyli kryminalni z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że kobieta od dłuższego czasu wyraźnie unikała kontaktu z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości i często zmieniała miejsca pobytu. Ostatecznie ukrywała się na terenie jednego z blokowisk w Opolu. Tam właśnie została zatrzymana przez funkcjonariuszy, gdy jechała do domu rowerem. Jak się okazało, nawet mieszkający z nią od 2 lat mężczyzna nie wiedział, że jest osobą poszukiwaną i jak ma naprawdę na imię.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin wpadli na trop kobiety poszukiwanej listem gończym. Powodem poszukiwań 35-latki były liczne kradzieże i przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, które miała na swoim koncie. Jej zatrzymanie poprzedzone było przeprowadzoną przez policjantów wielogodzinną pracą operacyjną, licznymi ustaleniami i drobiazgową analizą zebranych informacji.

Ponieważ kobieta wiedziała, że jest poszukiwana w celu odbycia kary pozbawienia wolności, wyraźnie unikała kontaktu z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości. Z ustaleń mundurowych wynikało, że często zmieniała ona miejsca pobytu. Ostatecznie wrocławscy kryminalni namierzyli ją na terenie jednego z blokowisk w Opolu.

Została zatrzymana podczas prowadzonej obserwacji, gdy przemieszała się rowerem. Z rąk stróżów prawa trafiła prosto do Zakładu Karnego we Wrocławiu, gdzie spędzi teraz ponad rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię