Zarzuty popełnienia ośmiu przestępstw usłyszał 39-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego. Ustalenia wskazują, iż mężczyzna groźbą zmuszał swoją ofiarę do określonego zachowania, w tym także do zażycia narkotyków oraz obcowania płciowego. Ponadto dwukrotnie dokonał kradzieży na jej szkodę telefonów komórkowych. Wszystkich przestępstw dopuścił się od listopada 2016 roku. Decyzja częstochowskiego sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Częstochowscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu, podejrzanego o popełnienie 8 przestępstw na szkodę 41-letniej częstochowianki. W okresie od listopada 2016 roku mężczyzna poprzez groźby karalne, używając przemocy zmuszał swoją ofiarę do określonego zachowania, w tym także do zażycia narkotyków i obcowania płciowego. Oprawca dwukrotnie w przeciągu roku dokonał kradzieży telefonu na szkodę pokrzywdzonej, a także będąc w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Po przedstawieniu zarzutów, policjanci i prokurator wystąpili do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Częstochowski sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię