Tymczasowy areszt dla 34-letniej bytomianki. Kobieta w sobotę zagroziła pobiciem 29-latkowi i zabrała mu ponad 150 zł. Ponadto śledczy ustalili, że zatrzymana dopuściła się innych przestępstw na szkodę tego samego mężczyzny. Bytomiance grozi teraz do 12 lat więzienia.

W sobotę stróże prawa z komisariatu przy ulicy Chrzanowskiego zostali powiadomieni o rozboju. Z ustaleń śledczych wynikało, że pokrzywdzonym jest 29-latek. Do przestępstwa doszło w centrum miasta. Do mężczyzny podeszła kobieta, która zagroziła mu pobiciem i zabrała mu ponad 150 złotych. Zaalarmowani policjanci rozpoczęli ustalenie okoliczności zdarzenia i dążyli do ustalenia i zatrzymania sprawczyni.

W poniedziałek śledczy z komisariatu zatrzymali 34-latkę. Bytomianka trafiła do policyjnego aresztu. Stróże prawa ustalili, że kobieta w ciągu kilku ostatnich miesięcy dopuściła się innych przestępstw na szkodę 29-latka. Zatrzymana usłyszała już zarzut. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana. Grozi jej teraz do 12 lat więzienia.

Źródło: KMP Bytom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię