Ilustracja

Policjanci z podwarszawskich Ząbek zatrzymali 41-letniego obywatela Bułgarii, który od dłuższego czasu znęcał się nad swoją byłą partnerką i zmuszał ją do prostytucji. Aby sprawa nie wyszła na jaw, mężczyzna posunął się nawet do uprowadzenia ich córki.

Ofiarą 41-letniego Bułgara była jego była partnerka. 39-letnia Słowaczka kilka dni temu zgłosiła się na komisariat w Ząbkach, informując, że jej były facet w grudniu 2020 roku uprowadził ich 7-letnią córkę i kobieta nie ma kontaktu z dzieckiem. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że od stycznia 2019 roku była zmuszana przez 41-latka do prostytuowania się.

Mężczyzna biciem i groźbami zmuszał 39-latkę do świadczenia usług seksualnych, zabierał jej też wszystkie pieniądze i pozbawił samochodu. Aby utrzymać sprawę w tajemnicy mężczyzna groził swojej córce oraz bliskim 39-latki, ta w końcu nie wytrzymała. Oprawca został zatrzymany krótko po zgłoszeniu w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Policjanci po wejściu do lokalu zastali go wraz z jego rodzicami oraz przetrzymywaną 7-latką. Dziewczyna trafiła pod opiekę matki, a przeprowadzona konsultacja medyczna wykazała, że jest zdrowa. 41-letni oprawca najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione czyny grozi mu kara do 12 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię