We wtorek wieczorem piekarscy policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w Piekarach Śląskich. Jak się okazało, zgłoszenie dotyczyło odnalezionych w mieszkaniu zwłok. Według wstępnych ustaleń mężczyzna, którego ciało odnaleziono zmarł prawie cztery lata temu. Teraz sprawę wyjaśniać będzie prokuratura.

Około godziny 21:00 policjanci zostali wezwani do mieszkania w Brzezinach Śląskich. Na miejscu obecna była pasierbica 75-letniej kobiety zamieszkującej na miejscu interwencji. Jak się okazało, pasierbica przyszła do kobiety w celu posprzątania mieszkania. W trakcie czynności porządkowych, kobieta podnosząc koc, znalazła zwłoki ludzkie leżące na wersalce. Kobieta o zdarzeniu powiadomiła policję.

Przybyli na miejsce policjanci, wstępnie ustalili, że denatem jest mężczyzna, który od kilku lat mieszkał z 75-letnią kobietą, jednak szczegółowe informacje będą dostępne po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Kobieta przekazała policjantom, że mężczyzna zmarł w listopadzie 2013 roku leżąc na wersalce. Wyjaśniała, że nie zgłaszała śmierci znajomego, ponieważ bała się organizacji pogrzebu, na który nie było ją stać, ponieważ nie miała na to pieniędzy.

Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w trakcie śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowskich Górach – Ośrodek Zamiejscowy w Piekarach Śląskich.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię