Ilustracja.

Kierująca Skodą popełniła kilka wykroczeń, które zwróciły uwagę policjantów ze szczycieńskiej jednostki. Kobieta wieczorem prowadziła pojazd bez włączonych świateł, a po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy okazało się, że nie miała prawa jazdy. Dodatkowo, samochód, którym kierowała, nie miał aktualnego badania technicznego, a dowód rejestracyjny został wcześniej zatrzymany. Kobieta przyznała policjantom, że jeździ bez uprawnień… już od 20 lat.

We wtorek (28.03.2023 r.) o godzinie 20:00 na ulicy Pasymskiej w Szczytnie, policjanci zauważyli pojazd marki Skoda, który poruszał się bez włączonych świateł. Postanowili zatrzymać kierującą do kontroli drogowej. Za kierownicą siedziała 40-letnia mieszkanka powiatu olsztyńskiego. Podczas kontroli funkcjonariusze zweryfikowali dane kobiety oraz pojazdu, którym się poruszała. Okazało się, że jazda bez włączonych świateł to nie jedyne wykroczenie popełnione tego dnia przez 40-latkę. Kobieta nie posiadała prawa jazdy, a samochód nie miał aktualnego badania technicznego oraz wcześniej zatrzymanego dowodu rejestracyjnego.

W trakcie kontroli drogowej okazało się, że 40-letnia kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód marki Skoda nie powinien poruszać się po drodze. W styczniu 2023 roku dowód rejestracyjny pojazdu został zatrzymany za brak aktualnych badań technicznych. Mimo to, kobieta w swoim zachowaniu nie widziała nic niewłaściwego. Funkcjonariuszom przyznała, że od 20 lat kieruje pojazdami bez prawa jazdy i nigdy nie była uczestnikiem zdarzenia drogowego. Za popełnione wykroczenia, mieszkanka powiatu olsztyńskiego będzie musiała odpowiedzieć przed sądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię