Wołowscy policjanci Wydziału Prewencji na terenie Lubiąża zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadania substancji odurzających. Podczas przeszukania jego samochodu ujawnili 4 woreczki strunowe z zawartością białego proszku oraz jeden woreczek z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wskazało, że badane substancje to amfetamina oraz marihuana.

We wtorek, 6 lipca w godzinach nocnych na terenie miejscowości Lubiąż policjanci KPP Wołów podjęli czynności wobec 44-letniego mężczyzny. W trakcie wykonywania czynności w pojeździe mężczyzny policjanci ujawnili 4 woreczki strunowe z zawartością białego proszku oraz jeden woreczek z suszem roślinnym. Substancje zostały przebadane narkotesterem, który wskazał, że jest to amfetamina oraz marihuana. Zatrzymane substancje odpowiadają łącznie ponad 200 porcjom rynkowym. Ponadto w toku prowadzonych czynności podczas przeszukania mieszkania sprawcy zabezpieczyli kolejne dwa woreczki strunowe, w których również znajdowała się amfetamina oraz marihuana.

44-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego został zatrzymany i umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań. Po przedstawieniu zarzucanego mu czynu został zwolniony. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię