Zgierscy i łódzcy policjanci podczas dwóch dni działań zatrzymali łącznie 13 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas przeprowadzonych przeszukań zabezpieczono marihuanę. 12 mężczyzn i jedna kobieta usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, a niektórzy dodatkowo zarzuty handlu tymi środkami i udzielania ich innym osobom. Za takie przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wielomiesięczna praca zgierskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 2 i 3 marca 2021roku łącznie 13 osób, które podejrzewane były o powiązania z przestępczością narkotykową. Dzięki wparciu policjantów z komendy wojewódzkiej i miejskiej policji w Łodzi funkcjonariusze przeszukali kilkadziesiąt lokali na terenie Łodzi, w wyniku czego zabezpieczono ponad 200 gramów odurzającego suszu roślinnego.

Zatrzymano łącznie 12 mężczyzn w wieku od 23 do 38 lat oraz 24-latkę. Śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie łodzianom prokuratorskich zarzutów dotyczących posiadania, handlu oraz udzielania środków odurzających. Za takie przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Część z zatrzymanych była w przeszłości notowana za konflikty z prawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię