Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podejrzewanych o przemyt znacznej ilości narkotyków. Zostali oni zatrzymani w trakcie próby przepakowania narkotyków z samochodu ciężarowego do osobowego. Z informacji policjantów wynika, że mężczyźni przemycili narkotyki z Hiszpanii, a miały one trafić na teren woj. pomorskiego. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

18 listopada policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP w Gdańsku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przemyt znacznej ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło na jednym z parkingów w momencie jak figuranci przekładali narkotyki z samochodu ciężarowego do osobówki. Łącznie policjanci zabezpieczyli 20kg marihuany, która trafiła do Polski z Hiszpanii.

Kryminalni ustalili, że narkotyki miały trafić na teren woj. pomorskiego i tam właśnie miały być sprzedawane. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających przekracza pół miliona złotych.

Za tego typu przestępstwo grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię