Ilustracja.

Siedleccy policjanci z mazowieckiej grupy Speed działają na terenie kilku powiatów każdego dnia bacznym okiem obserwując zachowanie kierowców na drogach. Każdy kierowca popełniający wykroczenia drogowe musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami i bezwzględną reakcją funkcjonariuszy. Przekonał się o tym właściciel BMB, który został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł. Naliczono mu także 10 punktów karnych.

W miejscowości Brzozów Kolonia w powiecie sokołowskim, mężczyzna kierujący osobowym BMW, ignorując obowiązujące przepisy przekroczył dozwoloną prędkość jadąc 112 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca wracał z Wielkiej Brytanii i praktycznie dojeżdżał już pod swój dom, jednak funkcjonariusze uniemożliwili mu dalszą jazdę zatrzymując jego prawo jazdy. Kierowca został także ukarany mandatem w wysokości 2000 zł oraz nałożono na niego 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że zawsze należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego, zmęczenie i pośpiech mogą być przyczyną tragedii na drodze, dlatego zamiast dociskać pedał gazu, warto zatrzymać się odpocząć zwłaszcza podczas długich podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię