Funkcjonariusze z powiatu bolesławieckiego podczas minionego weekendu zatrzymali 8 osób. Jeden z poszukiwanych tak bardzo chciał uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny, że ukrył się na dachu za kominem. Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających, które policjanci zabezpieczyli w jego samochodzie.

29-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego jak tylko usłyszał zbliżających się policjantów ukrył się na strychu. Następnie zdemontował kilka dachówek i wszedł na dach, aby ukryć się za kominem. Policjanci zlokalizowali 29-latka i dokonali jego zatrzymania. Dodatkowo w samochodzie poszukiwanego mundurowi zabezpieczyli ponad 150 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna od razu trafił do aresztu, najbliższe 8 miesięcy spędzi odbywając karę za łamanie sądowego zakazu kierowania pojazdem. Ponadto 29-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Dzielnicowi z Bolesławca podczas kontroli ogrodów działkowych zauważyli 35-latka, który na widok radiowozu podjął ucieczkę. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu pieszym. Mieszkaniec gminy Bolesławiec ma do odbycia karę blisko 3 lat pozbawienia wolności w związku z popełnionymi włamaniami, kradzieżami i złamaniem sądowego zakazu.

Zatrzymane zostały również osoby poszukiwane w związku z przestępstwami przeciwko rodzinie, kradzieżami oraz kierowaniem w stanie nietrzeźwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię