Bielscy kryminalni współpracując z policjantami z komendy wojewódzkiej zabezpieczyli łącznie ponad 300 gramów ziela konopi oraz 10 krzewów tej rośliny. Szacowana czarnorynkowa wartość narkotyków to około 26 tysięcy złotych. Do sprawy został zatrzymany 45-letni mieszkaniec Białegostoku. Podejrzany usłyszał już zarzut uprawy konopi. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z bielskiej jednostki i Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 45-letniego mieszkańca Białegostoku. Mężczyzna podejrzany jest o uprawę konopi. Pod koniec minionego tygodnia, funkcjonariusze weszli do jednego z domów w powiecie bielskim. Tam znaleźli łącznie blisko 330 gramów ziela konopi oraz 10 krzewów tej rośliny. Część narkotyków ukryta była w piecu kaflowym, natomiast krzewy rosły w specjalnie przygotowanych namiotach.

Szacunkowa czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 26 tysięcy złotych. Przebywający tam 45-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut uprawy konopi. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię