To nagranie z monitoringu mówi w tym przypadku samo za siebie. Niewątpliwie mamy do czynienia z „mistrzem”. Mimo, że kopanie nie jest jego najmocniejszą stroną to jednak dzięki dużej determinacji udało mu się pokonać trzy oświetleniowe słupki. Sprawą nieustalonego dotąd wandala zajmują się policjanci z IV komisariatu w Lublinie. Wiemy, że teraz niełatwo będzie się przyznać do znajomości z tym „mężczyzną” niemniej jednak liczymy na Waszą pomoc. Na szczęście informację – jak zawsze w takich przypadkach – można przekazać anonimowo. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. (81) 535-48-00.

Do tego „incydentu” doszło przy ul. Głębokiej w Lublinie. Widoczny na nagraniu mężczyzna kopie a niejednokrotnie usiłuje kopać w słupki oświetleniowe. Zaangażowanie w to co robi sprawia, że trzy z nich ulegają uszkodzeniu. Łączna suma strat w tym przypadku to 2 500 złotych. Sprawą nieustalonego dotąd wandala zajmują się policjanci z IV komisariatu w Lublinie.

Jeżeli znacie tego mężczyznę podzielcie się swoją wiedzą z nami. My też bardzo chcielibyśmy go poznać. Informację – jak zawsze w takich przypadkach – można przekazać anonimowo. Wystarczy zadzwonić do oficera dyżurnego pod nr tel. (81) 535-48-00.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię