Policjanci z VII Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali nieuczciwego kasjera jednego z dyskontów w Lublinie. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna poprzez anulowanie części lub całego paragonu w krótkich odstępach czasu dokonał kradzieży pieniędzy z kasy o łącznej kwocie ponad 900 zł na szkodę swojego pracodawcy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w ręce mundurowych z VII Komisariatu Policji wpadł nieuczciwy kasjer jednego z dyskontów przy ul. Rucianej w Lublinie. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Lublina. Jak ustalili policjanci mężczyzna od 19 sierpnia pracując jako kasjer w krótkich odstępach czasu poprzez anulowanie części lub całego paragonu dokonał kradzieży pieniędzy z kasy. Straty jakie poniósł jego pracodawca są nie mniejsze niż 900 zł. Nieuczciwy kasjer został zatrzymany przez policjantów podczas pracy za kasą i przewieziony na komisariat.

24-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię