archiwum

19 letni mieszkaniec powiatu łukowskiego niezbyt długo cieszył się łupem. Młody mężczyzna z samochodu swojego pracodawcy skradł ponad 5 tys. zł. Gotówkę ukrył przy ogrodzeniu posesji. Nie zdążył jej zabrać , bo został „nakryty” przez pokrzywdzonego.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie gminy Kłoczew. Około godz. 15.30 dyżurny ryckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży pieniędzy. Na miejsce udali się policjanci. Jak ustalili, poszkodowany stracił 5500 zł, które trzymał w schowku niezamkniętego samochodu. Sprawcą okazał się młody mężczyzna, który dorywczo pracował tego dnia u poszkodowanego. 19-latek wykorzystując chwilową nieobecność swojego szefa postanowił sprawdzić wnętrze samochodu.  Mężczyzna ukrył gotówkę przy ogrodzeniu, a po zakończonej pracy starał się ją zabrać. Plany pokrzyżował mu czujny właściciel, który szybko zdemaskował złodzieja.

Złodziej tłumacząc się ze swojego zachowania  wyjaśniał, że potrzebował pieniędzy na opłacenie grzywny. Został zatrzymany przez policjantów, dziś usłyszy zarzuty.

Za kradzież pieniędzy sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię