Lublińscy policjanci z II komisariatu zatrzymali 50-letnią kobietę, która została oskarżona o kradzież rozbójniczą. Kobieta poznała 70-letniego mężczyznę na dworcu, zaprosiła go do swojego domu, gdzie razem spożywali alkohol. Następnie okradła go z gotówki i dotkliwie pobiła.

W minioną niedzielę doszło do przestępstwa, w wyniku którego 70-letni mężczyzna został pobity i okradziony przez 50-letnią kobietę. Zdarzenie miało miejsce po wspólnym spożywaniu alkoholu w domu kobiety. Do przestępstwa doszło, gdy kobieta zdecydowała się wykorzystać stan upojenia mężczyzny i okraść go z gotówki.

Zamroczony alkoholem 70-latek zorientował się w sytuacji i próbował powstrzymać 50-latkę, ale ta zaatakowała go, bijąc go po głowie. Mężczyzna był tak dotkliwie pobity, że potrzebował pomocy medycznej i trafił na oddział ratunkowy jednego z lubelskich szpitali.

Po zawiadomieniu policji, śledczy szybko zatrzymali 50-letnią kobietę, która była nietrzeźwa podczas zatrzymania. Po wytrzeźwieniu została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi jej kara do 10 lat więzienia. Śledztwo w tej sprawie trwa, a sprawczyni będzie musiała stawić czoła konsekwencjom swoich działań przed wymiarem sprawiedliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię