Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież pieniędzy i dokumentów starszej kobiecie. Poszukiwany najpierw zaoferował pomoc, a następnie okradł seniorkę. Osoby, które rozpoznają tego człowieka prosimy o kontakt z Policją.

Wydział Kryminalny Komisariatu Policji Poznań – Północ prowadzi czynności do sprawy kradzieży pieniędzy oraz dokumentów starszej osobie, pod pozorem wniesienia zakupów do mieszkania. Mężczyzna, który zaoferował pomoc, wziął od starszej kobiety zakupy. Wchodząc klatką schodową zabrał torebkę z dokumentami, telefonem, pieniędzmi i uciekł. Do zdarzenia doszło w dniu 12.07.2017 r. w godzinach popołudniowych, w Poznaniu na os. Przyjaźni.

Rysopis sprawcy: wiek około 30-35 lat, wzrost około 170 cm, normalnej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, brak widocznego zarostu, brak widocznych tatuażu, lub innych cech szczególnych, ubrany w szarą koszulkę z krótkim rękawem z napisem NIKE koloru zielonego, spodnie długie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego z białą podeszwą.

Osoby, które rozpoznają prezentowany wizerunek prosimy o kontakt z policjantami z Północy pod numerami telefonów 61 84 14611 i 997 czynnymi całą dobę.

Źródło: KMP Poznań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię