Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim wciąż poszukują 14-letniej Roksany Guzowskiej. Dziewczyna zaginęła 7 września br. Prezentujemy wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem nastolatki i prosimy o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Z ustaleń policjantów wynika, że 14-letnia Roksana Guzowska pociągiem dojechała do Bolesławca, województwo dolnośląskie. Tam na stacji PKP spotkała się z nieznanym mężczyzną, który może mieć związek z jej zaginięciem. Prezentujemy zdjęcie z monitoringu i portret pamięciowy z wizerunkiem w/w mężczyzny.

14-latka wyszła z domu 7 września br. około 8.15 i do chwili obecnej nie powróciła do domu, a także nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaginiona to Roksana Guzowska, lat 14, zam. Bielsk Podlaski
Rysopis: wzrost około 168 cm, waga około 55 kg, włosy proste do ramion, ciemny blond, ale obecnie mogą mieć kolor ciemnego brązu, oczy piwne
Ubiór:  w momencie zaginięcia dziewczynka ubrana była w szare jeansowe spodnie, buty sportowe, szarą bluzę z kapturem. Zaginiona miała przy sobie plecak różowo-czarny.
Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej  pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu  47 7125 212 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Prosimy wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, bądź do ustalenia miejsca pobytu małoletniej, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim  pod numer telefonu 47 71 25 212 lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię