Śródmiejscy kryminalni zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W jej mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 1000 porcji handlowych mefedronu. Po sprawdzeniu okazało się, że 33-latka jest poszukiwana listami gończymi za liczne oszustwa. Teraz najbliższe 8 lat spędzi w zakładzie karnym.

Działania operacyjne policjantów ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego doprowadziły ich do jednego z mieszkań przy ulicy Marszałkowskiej. Kryminalni podejrzewali, że właśnie tam przebywa kobieta, która posiada znaczną ilość środków odurzających.

Po wejściu do lokalu i drobiazgowym przeszukaniu wszystkich pomieszczeń w jednym z pokoi oraz w damskiej torebce leżącej na parapecie policjanci znaleźli w sumie blisko 1000 porcji handlowych mefedronu. Kobieta przyznała, że środki odurzające kupiła za 3000 złotych po to, aby je sprzedać i zarobić. Poza tym policjanci zabezpieczyli wagę służącą do porcjowania narkotyków oraz telefony komórkowe, przez które 33 –latka mogła się kontaktować z dostawcą lub potencjalnymi klientami.

To jednak nie był koniec kłopotów kobiety. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kobieta jest poszukiwana listami gończymi do odbycia łącznej kary 8 lat pozbawienia wolności za liczne oszustwa. Na 33-latkę wystawiono w sumie 13 podstaw prawnych do zatrzymania.

Kobieta usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Najbliższe lata zatrzymana spędzi teraz w zakładzie karnym gdzie będzie oczekiwała na kolejny wyrok, tym razem w sprawie za przestępstwo narkotykowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię