Szokująca zbrodnia w Newport (USA). 28-letni Quake Lewellyn został oskarżony o zgwałcenie i brutalne zamordowanie swojej sąsiadki, 25-letniej Sydney Sutherland. To efekt trzymiesięcznego śledztwa prowadzonego przez policję stanową w Arkansas.

25-latka zaginęła 19 sierpnia bieżącego roku. Kobieta jak co dzień wyszła pobiegać w okolicy domu, gdy po dłuższym czasie nie wróciła wszczęto poszukiwania. 20 sierpnia ekipa poszukiwawcza znalazła telefon należący do kobiety niedaleko jej domu, dzień później natrafiono na jej ciało.

Po trwającym blisko trzy miesiące dochodzeniu, policja zdecydowała się postawić zarzuty 28-letniemu Quake’owi Lewellyn. Ofiara i domniemany morderca znali się. Zdaniem śledczych pracujących nad sprawą, feralnego dnia 28-latek celowo potrącił kobietę, którą następnie zgwałcił i ukrył jej ciało. Gdy wszczęto poszukiwania 25-latki Lewellyn zgłosił się na ochotnika do jej poszukiwań.

Decydującym dowodem, który obciąża 28-latka jest wskazanie nadajnika GPS jego telefonu, według którego w chwili śmierci Sydney Sutherland mężczyzna miał znajdować się kilka metrów od niej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię