Policjanci zatrzymali 32-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności, zrywając wszelkie kontakty i ukrywając się przed organami ścigania. Został zatrzymany na terenie powiatu tomaszowskiego. By dostać się do zatrzymanego niezbędne było siłowe wejście do mieszkania. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli dwie jednostki broni i amunicję.

32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej poszukiwany był od lutego bieżącego roku za przestępstwa przeciwko mieniu. By uniknąć wymierzonej przez sąd kary, zerwał wszelkie kontakty ukrywając się przed organami ścigania.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy krok po kroku ustalili miejsce, gdzie obecnie przebywa. Z informacji kryminalnych wynikało, że mężczyzna jest niebezpieczny oraz może posiadać broń, dlatego w realizację działań włączyli się policjanci Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Lublinie, którzy zatrzymali 32-latka. By dostać się do zatrzymanego niezbędne było siłowe wejście do mieszkania. W chwili zatrzymania mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy. Bialskich policjantów aktywnie wspierali również kryminalni z komendy w Tomaszowie Lubelskim.

Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze ujawnili dodatkowo w piwnicy należącej do 32-latka dwie jednostki broni i amunicję. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię