Kryminalni z oleśnickiej komendy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta ukrywa się mężczyzna, za którym sąd wystawił list gończy. 32-latek był poszukiwany, ponieważ miał do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności.

Gdy stróże prawa dotarli pod ustalony wcześniej adres, drzwi do mieszkania były zamknięte, a znajdujący się wewnątrz mężczyzna nie zamierzał wpuścić policjantów do środka. Mundurowi musieli użyć siły, aby otworzyć drzwi. W lokalu znajdował się poszukiwany 32-latek. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę w ilości, z której można by uzyskać ponad 740 porcji handlowych tego narkotyku.

Ponadto w mieszkaniu znaleziono pistolet, który zostanie przekazany do badań, aby ocenić, czy można tego typu broń posiadać bez odpowiedniego zezwolenia. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Trafił już do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie trzyletniej kary więzienia. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu ponadto kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię