Policjanci z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach zatrzymali poszukiwanego 43-latka. Mężczyzna sam zgłosił się do komendy na policyjny dozór. Nie wiedział jednak, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oławie. To nie był jednak koniec jego kłopotów, bowiem mężczyzna przyszedł do jednostki policji z… amfetaminą. Mieszkaniec gminy Jelcz Laskowice trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.

W poniedziałek 26 września około godz. 15:00 mundurowi z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach zatrzymali poszukiwanego mieszkańca gminy Jelcz Laskowice. Mężczyzna stawił się do komisariatu na policyjny dozór. W trakcie podpisywania dozoru okazało się, że jest poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu śledczego. Decyzją sądu 43-latek miał odbyć karę 272 dni pozbawienia wolności.

To jednak nie był koniec jego kłopotów,  bowiem policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna w górnej kieszeni kurtki miał woreczek strunowy z zawartością amfetaminy.

Mieszkaniec gminy Jelcz Laskowice usłyszał zarzut posiadania środków psychoaktywnych, za który grozi kara do 3 lat więzienia. Następnie został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzona karę. Nie ominie go również odpowiedzialność za posiadanie narkotyków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię