34-letni mieszkaniec Kraśnika, poszukiwany do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności, postanowił uciec przed policjantami, wyskakując przez okno z drugiego piętra. Niestety, jego plan zakończył się niepowodzeniem, gdyż w wyniku upadku doznał urazu, który uniemożliwił mu dalszą ucieczkę.

Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego odwiedzili jedno z mieszkań w Kraśniku w poszukiwaniu 34-letniego mężczyzny, który miał do odbycia ponad dwuletnią karę pozbawienia wolności. Po zapukaniu do drzwi, współlokatorka przez chwilę zwlekała z otwarciem, a gdy w końcu to zrobiła, twierdziła, że poszukiwany mężczyzna już tam nie przebywa.

W rzeczywistości, 34-latek, w panice postanowił uciec przed funkcjonariuszami i wyskoczył przez okno z drugiego piętra budynku. W wyniku upadku odniósł jednak uraz, który uniemożliwił mu dalszą ucieczkę. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy, a następnie przewieźli go do Zakładu Opieki Zdrowotnej przy Zakładzie Karnym. Po okresie hospitalizacji mężczyzna zostanie umieszczony w celi, gdzie będzie musiał odsiedzieć swoją karę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię