archiwum

Policjanci SPPP w Legnicy, którzy pełnili służbę na terenie powiatu lwóweckiego zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie metamfetaminę. Dodatkowo, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. To jednak nie koniec, w trakcie kontroli pasażerka pojazdu ugryzła policjanta w rękę.

25 czerwca br. policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Legnicy, którzy pełnili służbę na terenie powiatu lwóweckiego około godziny 21.00 w Lwówku Śląskim zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Fiat. Podczas legitymowania 41-latka okazało się, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

W trakcie czynności mężczyzna oraz jego pasażerka zachowywali się nerwowo, co mogło być spowodowane faktem, iż przy mężczyźnie znaleziono środki odurzające w postaci metamfetaminy. Ponadto 40-letnia pasażerka zaatakowała policjantów i ugryzła jednego z nich w rękę. Oboje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych celach, gdzie następnie usłyszeli zarzuty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię