Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez sądy w celu odbycia ponad czterech lat kary więzienia. Poszukiwany schował się w kryjówce pod podłogą. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału kryminalnego z wolskiej komendy wykazali się czujnością podczas zatrzymania mężczyzny poszukiwanego trzema listami gończymi. Z informacji, jakie uzyskali z operacyjnych źródeł wynikało, że 30-latek może ukrywać się w domu na jednym z białołęckich osiedli.

Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Warszawy Mokotowa wydał za nim trzy listy gończe za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, życiu i zdrowiu oraz mieniu. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Wcześnie rano kryminalni udali się do jednego z domów na terenie Białołęki. Osoby przebywajace w mieszkaniu były zdenerwowane wizytą policjantów. Kryminalni przystąpili do swoich czynności służbowych i dokładnie sprawdzili pomieszczenia w budynku, w tym łazienkę. Uwagę ich zwrócił dywanik łazienkowy, pod którym znaleźli przygotowaną kryjówkę. W środku znajdował się poszukiwany 30-latek. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię