archiwum

Koronowscy policjanci zatrzymali 36-latka poszukiwanego listem gończym przez sąd w Łodzi. Do jego zatrzymania doszło w momencie kontrolowania przestrzegania obostrzeń covidowych w placówkach handlowych. Natomiast jego kolega odpowie przed sądem za brak maseczki.

Wczoraj (19.01.2022) policjanci z Koronowa kontrolowali placówki handlowe przy ulicy Witosa pod kątem przestrzegania przepisów związanych przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W jednym ze sklepów zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy tam weszli. Jeden z nich nie miał założonej maseczki. Mężczyzna (31 lat) został wylegitymowany w związku z popełnieniem wykroczenia. W jego sprawie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

W obronie kolegi, podważając zasadność noszenia maseczek, stanął drugi z mężczyzn. Również on został wylegitymowany. Okazało się, że 36-latek jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Łodzi do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za kradzieże i włamania. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, by dzisiaj (20.01.2022) trafić do aresztu śledczego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię