archiwum

Niemałe zaskoczenie malowało się na twarzy 48-latka, który po przesłuchaniu w kamiennogórskiej prokuraturze, zamiast udać się do domu, został zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu. Okazało się bowiem, że mężczyzna był poszukiwany listem gończym i ma do odbycia karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe oraz oszustwa.

We czwartek (27.05.2021 r.) około godz. 13.00 jaworscy kryminalni uzyskali informację, że 48-letni mieszkaniec tego powiatu, który poszukiwany jest listem gończym do odbycia kary więzienia za popełnione w przeszłości przestępstwa kryminalne, przebywa aktualnie pod budynkiem Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze.

W związku z powyższym, funkcjonariusze skontaktowali się z tamtejszymi policjantami, którzy udali się we wskazane miejsce. Jak się okazało, poszukiwany mężczyzna wraz ze swoim adwokatem stawił się w prokuraturze na przesłuchanie. Niestety zamiast po wykonanych czynnościach wrócić do domu, został zatrzymany przez mundurowych z Kamiennej Góry, a następnie trafił do aresztu.

Jak się bowiem okazało, mieszkaniec gminy Bolków był poszukiwany przez kamiennogórski sąd oraz tamtejszą prokuraturę w związku z popełnionymi w przeszłości przestępstwami narkotykowymi oraz oszustwem. Jak „grom z jasnego nieba” spadło na 48-latka zatrzymanie go przez funkcjonariuszy Policji. Na twarzy mężczyzny malowało się bowiem niemałe zaskoczenie, gdy dowiedział się, że najbliższe 2 lata i 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię