Chełmscy kryminalni zabezpieczyli blisko 4,5 kilograma suszu marihuany oraz sprzęt służący do jej wytwarzania. W związku z tą sprawą zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli już notowani za przestępstwa narkotykowe. Jeden z nich poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Z kolei drugi odbywa karę pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego. Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie zostaną im przedstawione zarzuty.

W miniony poniedziałek policjanci kryminalni z chełmskiej komendy weszli na teren jednej z posesji w gminie Wojsławice. Z ich ustaleń wynikało, że osoby, które tam przebywają mogą wytwarzać narkotyki. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W różnych pomieszczeniach wolnostojącego domu i na strychu znaleźli namioty i sprzęt służący do wytwarzania środków odurzających. W wyniku przeszukania zabezpieczyli łącznie blisko 4,5 kilograma suszu marihuany.

W związku z tą sprawą zatrzymali przebywających tam dwóch mieszkańców Chełma w wieku 19 i 23 lat. Jak się okazało obaj mężczyźni byli już notowani za przestępstwa narkotykowe. Młodszy z nich ukrywał się, poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze półtora roku. Z kolei starszy odbywa już karę pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego. Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie będą z ich udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię