Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli przeprowadzili realizację sprawy poszukiwawczej za 49-letnim mężczyzną na terenie powiatu żuromińskiego. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał za nim list gończy w celu odbycia kary więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna wrócił do kraju i ukrył się w pensjonacie.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zajmujący się poszukiwaniami osób prowadzili czynności operacyjne w związku z wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie listem gończym za 49-letnim mężczyzną. Był on poszukiwany w celu odbycia kary więzienia na okres 2,5 roku za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Z informacji, które posiadali policjanci wynikało, że mężczyzna przebywał za granicą. Sprawdzali każdy trop, prowadzili żmudne czynności operacyjne. Policjanci po wykonaniu szeregu czynności w tej sprawie, analizie zgromadzonego materiału operacyjnego wiedzieli, że poszukiwany wrócił do kraju i wytypowali miejsce, gdzie przebywał. Wcześnie rano udali się do miejscowości na terenie powiatu żuromińskiego i rozpoczęli realizację. Mężczyzna ukrył się w pensjonacie, tam też doszło do zatrzymania.

49-latek został doprowadzony do wolskiej komendy. Po wykonaniu czynności mężczyzna trafił do zakładu karnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię