Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali w Cieszynie poszukiwanego dwoma listami gończymi i dwoma nakazami doprowadzenia mieszkańca Stargardu. Przy zatrzymanym 26-latku funkcjonariusze ujawnili blisko 160 gramów marihuany. Mężczyzna ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu. Teraz będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości narkotyków, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali środę 22 czerwca 26-letniego mieszkańca Stargardu. Do zatrzymania doszło w Cieszynie, gdzie policjanci kryminalni zauważyli go na ulicy Zamkowej. 26-latek nie spodziewał się, że poza granicami województwa, w którym wcześniej popełnił przestępstwa, może zostać zatrzymany przez cieszyńską policję.

Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie dwoma listami gończymi oraz dwoma nakazami doprowadzenia. W przeszłości był karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko mieniu. W związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami ma do odbycia łączną karę 5 lat pozbawienia wolności.

I tym razem 26-latek nie miał czystego sumienia. Policjanci w trakcie kontroli ujawnili przy nim narkotyki. Podczas przeszukania poszukiwanego oraz pojazdu policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 160 gramów marihuany.

Mieszkaniec Stargardu, który na co dzień ukrywał się na terenie Wisły, usłyszy teraz kolejne zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię