Archiwum

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 5 listami gończymi. 42-latek przez 6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wpadł w ręce policjantów, kiedy wyszedł z domu aby wynieść śmieci. Teraz ponad 3 lata spędzi w areszcie.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku ustalili miejsce przebywania 42-latka, który od 6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną sądy i prokuratury wydały w sumie 5 listów gończych. Na podstawie pierwszego z nich, wydanego w 2015 roku, mężczyzna za przywłaszczenie miał trafić do aresztu na rok i 10 miesięcy. Rok później za 42-latkiem zostały wydane kolejne dwa listy gończe. Za oszustwo miał do odbycia karę roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności, a za posługiwanie się policyjną legitymacją, 50 dni. Natomiast dwa kolejne dotyczyły jego tymczasowego aresztowania.

Pracujący nad sprawą kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku ustalili miejsce ukrywania się 42-latka. Okazało się, że po powrocie z zagranicy zamieszkał w jednym z mieszkań na osiedlu Zielone Wzgórza. W piątek przed południem, mężczyzna wpadł w ręce mundurowych, kiedy wyszedł z domu aby wyrzucić śmieci. Jeszcze tego samego dnia 42-latek trafił do aresztu, gdzie spędzi ponad 3 lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię