37-letnia Ilona Przybyło poszukiwana jest na podstawie listu gończego wydanego przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Wobec kobiety Sąd Okręgowy w Krakowie wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa polegającego na udziale w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przestępstwami narkotykowymi (art. 258 § 1 kk. oraz art. 55 ust. 3 i art. 53 ust.2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w związku z art. 65 § 1 kk).

Rysopis: Wzrost ok. 166-170 cm, waga między 70-89 kg, sylwetka otyła, włosy ciemne, czarne, długie, czoło średnie, oczy normalnie osadzone, nos średni, prosty, uszy średnie, szyja krótka, nogi krótkie, ramiona krótkie, na łydce blizna pooperacyjna na stopie w okolicach kostki blizna po ranie ciętej.

Znaki szczególne: tatuaż na plecach w postaci smoka i tygrysa, tatuaż na prawej ręce w postaci obrazu, tatuaż na lewej ręce w postaci klepsydry.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej kobiety prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Krakowie pod numer telefonu 47 83-52-912 lub 112.

Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.

Źródło: małopolska policja

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię