Grudziądzcy kryminalni zatrzymali 25-letnią grudziądzankę poszukiwaną listem gończym. W jej mieszkaniu w wyniku przeszukania policjanci znaleźli ponadto prawie 700 g amfetaminy oraz pieniądze w kwocie 6 tys zł. Mundurowi zatrzymali także 35-letniego konkubenta kobiety, do którego najprawdopodobniej należały środki odurzające.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj (5.12.17) w Grudziądzu. Policjanci z wydziału kryminalnego tamtejszej komendy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w centrum miasta ma się znajdować poszukiwana 25-latka. Według posiadanych przez funkcjonariuszy informacji grudziądzanka miała być poszukiwana listem gończym za kradzieże.

Ustalenia policjantów okazały się trafne. W wytypowanym mieszkaniu kryminalni zastali poszukiwaną kobietę oraz jej 35-letniego konkubenta. Ponadto, w wyniku przeszukania, funkcjonariusze znaleźli prawie 6 tys. zł w gotówce oraz 700 g narkotyków poukrywanych w różnych częściach mieszkania. Policjanci wstępnie ustalili, że jest to amfetamina i prawdopodobnie należy do partnera 25-latki. Oboje zostali zatrzymani.

Dzisiaj (7.12.17) kobieta zostanie przewieziona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary, a o losie mężczyzny zdecyduje prokurator. Za posiadanie środków narkotycznych kodeks karny przewiduje do 3 lat więzienia.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię