Oleśniccy funkcjonariusze zatrzymali 24-letnia mieszkankę Wrocławia, która była poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta najbliższe miesiące spędzi w więzieniu. Niewątpliwie przyczyniła się do tego jej koleżanka, z którą kobieta pokłóciła się podczas spotkania towarzyskiego, a która o fakcie poszukiwania powiadomiła policję.

Do dyżurnego oleśnickiej jednostki wpłynęło zgłoszenie, z którego treści wynikało, że dwie kobiety, które razem spożywały alkohol pokłóciły się. Podczas rozmowy ze zgłaszającą można było usłyszeć, że jej koleżanka jest nietrzeźwa, awanturuje się i jest poszukiwana przez policję.

Mundurowi niezwłocznie zjawili się pod adresem wskazanym w zgłoszeniu. Na miejscu zastali dwie nietrzeźwe kobiety, które sprzeczały się między sobą. W chwili gdy policjanci sprawdzili kobiety w policyjnym systemie, potwierdził się fakt, że 24-letnia wrocławianka jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Zatrzymana 24-latka była poszukiwana za popełnienie przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu. Kobieta została doprowadzona do zakładu karnego i teraz najbliższe miesiące spędzi za kratami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię