Dzielnicowi z Bojanowa zatrzymali 23-klatkę, która ukrywała się przed policjantami. Kobieta decyzją sądu, musi odbyć karę roku pozbawienia wolności, za przestępstwa jakich się wcześniej dopuściła.

23-latka pochodzi z terenu powiatu gostyńskiego była osobą poszukiwaną. Kobieta wyrokiem sądu za włamanie oraz kradzież jakie popełniła w przeszłości miała zostać pozbawiona wolności na rok czasu. Robiła wszystko aby nie trafić za więzienne mury. Zapadła się pod ziemię, w przenośni i dosłownie ponieważ zamieszkała w ziemiance.

Dzielnicowi z Bojanowa otrzymali informacje, że w szczerym polu ze znajdującego się tam pagórka wydobywa się dym, postanowili to sprawdzić ponieważ sytuacja wydała im się niecodzienna. Kiedy po zmierzchu zbliżyli się do wskazanego miejsca zorientowawszy się, że trafili na ziemiankę. Po wejściu do środka zastali prowizorycznie urządzone miejsce schronienia. W jednym z zakamarków siedziała dziewczyna, którą okazała się poszukiwana 23-latka. Młoda kobieta nie stawiała oporu policjantom jak przyznała była już zmęczona takim stylem życia, została ona przewieziona do zakładu karnego dla kobiet, gdzie będzie musiała odbyć karę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię