Nieprzejednany sprzedawca, pomimo zadawanych mu przez mężczyzn licznych uderzeń i kopnięć, do samego końca odmawiał przyrządzenia pysznego posiłku. Wyprawa dwóch mieszkańców Brzegu Dolnego po kebaba, skończyła się dla jednego zarzutami, a dla drugiego dodatkowo 3-miesięcznym aresztem. Teraz między innymi za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego będą odpowiadać przed sądem.

Jaki wpływ na umysł człowieka ma głód, przekonali się dwaj mieszkańcy Brzegu Dolnego. 29- i 27-latek postanowili zaspokoić swoje kulinarne fantazje za pomocą kebaba. Wyprawa po upragniony posiłek okazała się jednak klapą, gdyż żaden z nich nie zabrał ze sobą pieniędzy.

Starszy z mężczyzn wpadł wówczas na niezbyt mądry pomysł. Postanowił groźbami zmusić sprzedawcę do wydania posiłku. Nie przyniosło to jednak skutku, wobec czego przeszedł wraz z kompanem do rękoczynów. Sprawcy bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele, co nie przyniosło również skutku. Wobec tego mężczyźni obeszli się smakiem i szybko oddalili z miejsca.

Skierowany na miejsce patrol wołowskich policjantów, na podstawie podanego rysopisu sprawców, wytypował i zatrzymał ich niedaleko miejsca zdarzenia. Krewcy napastnicy w trakcie zatrzymania nie chcieli się łatwo poddać i znieważali interweniujących mundurowych.

Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów, lecz nie spodziewali się, że minione zdarzenie będzie skutkowało dla jednego z nich zastosowaniem przez sąd środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. O dalszym losie podejrzanych będzie decydował teraz sąd, za popełnione przestępstwa grozi im teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

  1. mam nadzieje, ze jestescie swiadomi, ze gdy przyjdzie prawdziwy glod, bo nie bedzie za co kupic ryzu… ktos przyjdzie do lodowek tych, torzy za ta sytuacje beda odpowiadac. Bo glod, sprawi, ze nawet Ci, ktorzy bronia nieswojego, beda walczy o kazdy kes jedzenia.

  2. Ciekawe jakie zarzuty by usłyszeli gdyby mieli przy sobie granatnik przeciwpancerny? albo gdyby uciekali samochodem w którym byłyby też dwie nastolatki, uderzyli w drzewo i powiedzieli nastolatkom „wypier…ć”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię