Policjanci zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie kobietę, która posiadała przy sobie narkotyki. Podejrzana usłyszała już zarzut, do którego się przyznała. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

W poniedziałkowe południe 3 lipca br. policjanci interweniowali w jednym z ostrzeszowskich sklepów samoobsługowych, w związku ze zgłoszeniem kradzieży towaru. Pracownik ochrony ujął kobietę, która usiłowała ukraść kolczyki.

Funkcjonariusze ustalili dane osobowe kobiety, która już podczs czynności legitymowania zachowywała się podejrzenie oraz nerwowo. Jak się okazało 39-letnia mieszkanka Ostrzeszowa w kieszeni bluzy miała „towar” i były to narkotyki  w postaci amfetaminy.

Mundurowi podejrzaną zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. We wtorek 39-latka usłyszała zarzut posiadania przy sobie środków odurzających ustawą zabronionych. Przestępstwo posiadania przy sobie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Źródło: wielkopolska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię