Łódzcy policjanci zatrzymali w Koluszkach 21-letniego mężczyznę, który prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich i posiadał środki odurzające w swoim miejscu zamieszkania. Łącznie zabezpieczono blisko 240 gramów liści konopi i 3 rośliny oraz sprzęt do uprawy konopi. Za uprawę i posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi monitorując środowisko przestępcze uzyskali informację, iż w jednym z domów w Koluszkach może być prowadzona uprawa konopi indyjskich. 23 lipca 2020 roku około godz. 12:00 stróże prawa zapukali do drzwi. Jak się okazało na miejscu zastali 21–letniego mieszkańca Koluszek, który w swoim domu na strychu prowadził uprawę roślin służących do wyrobu narkotyków, a w szafie ubraniowej suszył konopie.

Podczas przeprowadzonego przeszukania mundurowi zabezpieczyli łącznie blisko 240 gramów roślin oraz 3 krzewy konopi indyjskich. Policjanci na miejscu pracowali kilka godzin zabezpieczając dowody w tej sprawie  Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przeszłości 21–latek nie był notowany przez policję.

2 KOMENTARZE

  1. bosze jak dobrze ze policja lapie takich ludzi bez kitu w konicu to nie jest tak ze powinni zajmowac sie powazniejszmi sprawami niz bieganie za mlodzieza ktora tylko sadzi kwiatki w szafie :3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię