Lubuscy oraz niemieccy policjanci zaangażowani są w wyjaśnienie sprawy związanej z uprowadzeniem kobiety ze Słubic. Ta według relacji świadków miała zostać wciągnięta do samochodu na niemieckich numerach rejestracyjnych przez dwóch mężczyzn. Każda informacja w tej sprawie będzie niesłychanie cenna dla śledczych, którzy bardzo intensywnie pracują, aby wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Przed południem policjanci ze Słubic otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Sienkiewicza kierujący fordem fokusem na niemieckich numerach rejestracyjnych wraz z innym mężczyzną miał wciągnąć do auta kobietę. Informacja pochodziła od osób, które były świadkiem tego zdarzenia, kiedy jechały za wspomnianym pojazdem. Obecnie trwają z nimi czynności procesowe.

Ruszyły bardzo intensywne działania policji z Polski i Niemiec. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim do sprawy włączyli się kryminalni z komendy wojewódzkiej. Lubuscy policjanci w wyniku podjętych ustaleń mają już pewien obszar informacji odnośnie tego zdarzenia oraz osób mogących w nim uczestniczyć, niemniej na tym etapie dla dobra sprawy nie możemy ich upubliczniać.

Wszyscy, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakąś wiedzę w tym zakresie, proszeni są o przekazanie informacji na nr 997.

Źródło: Lubuska Policja

1 KOMENTARZ

 1. TO NIE BYŁO PORWANIE! BYŁEM ŚWIADKIEM! TO BYŁA MISTYFIKACJA! . Wynajęci aktorzy odegrali swoje role pieniądze wzięli i odjechali. Brutalna prowokacja niemieckich służb specjalnych! Pokaz brutalności i siły niemieckich spec służb.TO NIE BYŁO PORWANIE!TO BYŁO POZOROWANIE PORWANIA!
  Mój Komentarz:
  Upozorowane porwanie mające wywołać atmosferę zagrożenia tak należy to nazwać. To że byłem świadkiem tego zdarzenia nie jest przypadkiem. Chodziło im również o zastraszenie mojej osoby. A poprzez publikację w mediach zastraszenie mieszkańców miasta głównie kobiet. 7 lat temu tez było porwanie i to w tym samym miejscu i znowu ja byłem świadkiem co za zbieg okoliczności prawda?! Mam więc 100% pewność ze jest to prowokacja a trop wiedzie do Niemiec podejrzane auto miało Niemieckie numery rejestracyjne.To nie było porwanie.
  Miasto nasze Słubice jest obiektem coraz częstszych prowokacji niemieckich służb specjalnych z udziałem lokalnej agentury.
  Niemieckie służby specjalne zabezpieczają interesy swoich pachołków czyli lokalnych polityków lewicy PO, marksistowskiego środowiska ideowego Uniwersytetu Viadrina.
  zwalczając krytyków lokalnej władzy ,szykanując ich i nękając.
  Uważam że należy w tej sprawie interweniować na szczeblu ministerialnym u Niemców. Powiadomiliśmy MSWIA .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię