Wejherowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, posiadającego znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 2 kg zabronionych substancji. Mężczyzna dwie noce spędził w policyjnym areszcie. 45-latek został w sobotę tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu, przed weekendem wejherowscy kryminalni z wejherowskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 45-latka w związku z posiadaniem dużych ilości narkotyków. W mieszkaniu mężczyzny, w pokoju w pufie znaleźli ponad 2 kilogramy zabronionych substancji (ponad kilogram amfetaminy, z której można przygotować prawie 1700 porcji narkotyków oraz ponad 1,1 kg suszu konopi innych niż włókniste).

Narkotyki zostały zabezpieczone do badań przez biegłego specjalistę. 45-latek został doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie spędził dwie noce. Mężczyzna został przesłuchany przez śledczych oraz usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię