O tej niezwykle żenującej sytuacji rozpisują się brytyjskie media. Polska modelka Natalia Sikorska została przyłapana na kradzieży w ekskluzywnym londyńskim domu handlowym Harrods. Próbowała wynieść towar warty tysiąc funtów.

Modelka została zatrzymana, gdy próbowała wyjść ze sklepu z żakietem, butami, torebką i srebrnym nożem – podaje Daily Mail. Została postawiona przed sądem. Nie próbowała się wykręcać. Przyznała się do kradzieży. Dlatego została potraktowana łagodnie. Odstąpiono od wymierzenia kary na okres 12 miesięcy próby.

– Jesteś w tym kraju od niedawna i studiujesz na tutejszym uniwersytecie. Z pewnością jesteś więc inteligentną kobietą o znacznych talentach – wyrokował sędzia Grant McCrostie. – Okradanie każdego sklepu, w tym Harrodsa jest naganne. Takim zachowaniem ryzykujesz swoją przyszłość. Jednak ze względu na to, że od razu przyznałaś się do winy i masz potencjalnie dobre widoki na przyszłość, potraktujemy tę sprawę łagodniej niż powinniśmy – pouczał piękność z Polski.

Sikorskiej nakazano zapłatę 85 funtów kosztów sądowych oraz 20 funtów składki na Fundusz Pomocy Ofiar Pokrzywdzonych Przestępstwem.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię