Prawie 8,5 kilograma marihuany miał 60-Ietni mieszkaniec Torunia zatrzymany przez policjantów CBŚP. Mężczyzna był magazynierem, który przechowywał towar. W Prokuraturze Rejonowej Toruń-Wschód 60-letni Marian S. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Do mieszkania, służącego za narkotykowy magazyn policjanci  CBŚP z Torunia trafili rozpracowując zorganizowaną grupę przestępczą handlującą marihuaną i amfetaminą w kujawsko-pomorskim. Już przed drzwiami lokalu mieszkalnego funkcjonariusze wyczuli charakterystyczną woń marihuany.

Na miejscu zastali 60-letniego mężczyznę, który „opiekował się” magazynem narkotykowym. Podczas przeszukania okazało się, że część marihuany, Marian S. trzymał w szafie. Funkcjonariusze znaleźli tam trzy worki z narkotykiem i wagę elektroniczną. Pozostałe worki z marihuaną były ukryte pod stertami ubrań w nieużywanym pomieszczeniu. W lokalu, funkcjonariusze znaźli prawie 8,5 kilograma marihuany i śladowe ilości amfetaminy.

60-latek trafił do Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód, gdzie zostały mu przedstawione zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię