Policjanci Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego  KP III w Krakowie zdobyli informację dotyczącą samochodu, który cyklicznie od kilku nocy pojawiał się na parkingu jednego z krakowskich sklepów wielkopowierzchniowych. 

Zachowanie kierującego było bardzo podejrzane, ponieważ po zaparkowaniu samochodu nic się nie działo, a po pewnym czasie pojazd odjeżdżał. Wyglądało na to, że mężczyzna czeka na coś lub na kogoś. Funkcjonariusze dotarli do zapisu monitoringu, na którym widoczny był luksusowy Mercedes. Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych okazało się, że pojazd został wcześniej przywłaszczony na terenie województwa śląskiego.

Prowadzący sprawę policjanci zorganizowali zatem zasadzkę. Kilka dni temu razem z funkcjonariuszami z  Wydziału Prewencji Komisariatu Policji III w Krakowie oraz Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Krakowie zaczaili się w okolicy parkingu, oczekując na rozwój sytuacji.  Po pewnym czasie, w to samo co zwykle miejsce, podjechał poszukiwany Mercedes. Policjanci natychmiast zablokowali radiowozami wszystkie możliwe wyjazdy, a następnie zatrzymali zupełnie zaskoczonego kierowcę limuzyny. Samochód trafił na policyjny parking a zatrzymany do komisariatu. Obecnie policjanci wyjaśniają, jaką rolę w całej sprawie odegrał zatrzymany kierowca – to 33-letni mieszkaniec powiatu Krakowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię