Augustowscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP, zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z nielegalną uprawą konopi. Mężczyźni usłyszeli w środę zarzuty. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP, wkroczyli w miniony wtorek, na jedną z posesji w gminie Bargłów Kościelny. Policjanci podejrzewali, że znajduje się tam nielegalna uprawa konopi. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne.

Kryminalni w toku realizowanych czynności znaleźli specjalnie przygotowaną uprawę 130 krzaków konopi. Dodatkowo, w wyniku przeszukania pomieszczeń, funkcjonariusze znaleźli ukrytą w zamrażarce torbę, w której jak się okazało było ponad 100 gramów marihuany. W związku ze sprawą zatrzymano 29 oraz 60-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 3 tysiące gramów suszu roślinnego, którego szacunkowa czarnorynkowa wartość sięga rzędu 150 tysięcy złotych.

Mężczyznom przedstawiono zarzuty dotyczące nielegalnej uprawy oraz posiadania środków odurzających. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą oni przed sądem.

Źródło: augustow.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię