Foto: archiwum

Za posiadanie środków odurzających odpowie 26-letni mieszkaniec Łęcznej. Młody mężczyzna wpadł w ręce policji wczoraj pod jednym ze sklepów. Miał pecha, bo zapach marihuany wyczuł od niego wychodzący ze sklepu naczelnik jednego z wydziałów łęczyńskiej komendy. Będący na wolnym policjant „miał nosa”, bowiem w ubraniu 26-latka został znaleziony nielegalny susz.

Wczoraj będący na wolnym naczelnik Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego łęczyńskiej komendy wychodząc z zakupów jednego ze sklepów zauważył stojącego nieopodal młodego mężczyznę. Zapewne przeszedłby obok niego obojętnie, gdyby nie fakt, że poczuł od niego dosyć specyficzny zapach. Przeczucie podpowiadało mu, że był to zapach marihuany. O swoich podejrzeniach powiadomił dyżurnego. Na miejscu szybko pojawił się dzielnicowy. Jak się okazało, naczelnik „miał nosa”, bowiem przy 26-latku ujawniono zawiniątko z zielonym suszem.

Mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany, zaś marihuana zabezpieczona. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię