Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego w Warszawie zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W samochodzie, w którym siedział mężczyzna kryminalni znaleźli gotówkę mogącą pochodzić z przestępstwa oraz 29 dilerek z mefedronem o łącznej wadze 70 gramów. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna śródmiejskich kryminalnych doprowadziła ich do mężczyzny, który jak wynikało z posiadanych informacji, miał być w posiadaniu znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci bardzo szybko ustalili gdzie może przebywać osoba będąca w ich zainteresowaniu i zorganizowali zasadzkę. 30-latek został zatrzymany na parkingu w chwili, kiedy przyjechał swoim samochodem do jednego z fast foodów.

W pojeździe, na tylnej kanapie, w reklamówce z zakupami kryminalni znaleźli 29 sztuk foliowych woreczków z zapięciem strunowym tzw. dilerek a w nich w sumie 70 gramów mefedronu. Ponad to w samochodzie policjanci zabezpieczyli 500 złotych mogące pochodzić z handlu środkami odurzającymi.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: stołeczna policja

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię