Policjanci z Wydziału Kryminalnego Dolnośląskiej Komendy przy współudziale dolnośląskich kontrterrorystów, a także oleśnickich funkcjonariuszy w sprawie dotyczącej zajścia, jakie miało miejsce kilka dni temu na terenie Sycowa, prowadząc intensywne działania zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego incydentu, dotarli do jednej z podejrzewanych w tej sprawie osób i zatrzymali ją.

O sprawie pisaliśmy szerzej  dwa dni temu (czytaj: Banda karków biegała z maczetami po mieście. Szuka ich policja [WIDEO, ZDJĘCIA]). Zatrzymanym okazał się 31-letni mieszkaniec woj. wielkopolskiego. Mężczyzna w obliczu zatrzymania próbował jeszcze podjąć próbę ucieczki, usiłując oddalić się przez okno budynku, jednak okazał się to bezskuteczny zabieg.

Jednym z efektów prowadzonych w tej sprawie działań jest również ujawnienie i zabezpieczenie trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny środków odurzających w postaci marihuany.

Zatrzymany okazał się osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy. 31-latek ma na swoim koncie m.in. wymuszenie rozbójnicze, posiadanie środków odurzających, uprawę marihuany, a także kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zajmujący się tą sprawą policjanci zgromadzili do chwili obecnej szereg informacji, które są stale weryfikowane.

1 KOMENTARZ

  1. Teraz Pana powinni zabrać w ustronne miejsce wziąść te maczetę i kij bejsbolowy, No i prostowanie nóżek i kręgosłupa!!!
    Ma duże plecy i mocne łapy to będzie mu lżej kręcić kołkami od Wózka Inwalidzkiego !!! Przyda mu się taka Forma Rekraacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię